Ministerstvo kouzel

Vítejte na ministerstvu kouzel,

Já ministr kouzel Kornelius Láskorá Vás tímto vítám na ministerstvu kouzel. Doufám, že tu nebudou žádné spory a že se všichni dohodneme.

PS:Kdyby jste měli jakýkoli dotaz, čekám na Vás v ředitelně. :D

(V ministerské diskusi nesmí být schodná jména)                                                             Magie je možná

V kouzlech je síla

Magic is might

In magic is power

Diskuze přesunuta - Ministerská Diskuze

Ministerská Diskuze

Kornelius Láskorád | 28.11.2013

Bohužel sem už nikdo nikdy zřejmě nepůjde takže

To tu ZAVŘU!

Kornelius Láskorád | 28.06.2013

Už je konec školního roku a postoupíte o třídu výše. Vysvědčení už jsou rozdaná a žáci se rozprchli ze školních lavic.

Užijte si prázdniny
ať jsou plné štěstí, kouzel a všeho dobrého což kouzla rozhodně jsou, ale jenom nějaká například kletba Avada Kedavra je moc moc moc moc moc špatná.

Kornelius Láskorád-váš ředitel

Kornelius Láskorád | 27.06.2013

Už se to blíží.......zítra se rozprchnete se svými vysvědčeními a začínají prázdniny! Ovšem školu čar a kouzel máte otevřenou furt!

Kornelius Láskorád | 21.06.2013

Už se blíží konec školního roku......žáci prospěli docela dobře....,ale zkusit by jste to mohli.

Kornelius Láskorád | 18.06.2013

Prosíme zamyslete.....magie je zajímavá.....

Kornelius Láskorád | 13.06.2013

Hledáme žáky.........kohokoli.....prosím :(

Chlapec který přežil

Harry Potter | 02.06.2013

Teta Květa strejda Brdna

Kornelius Láskorád | 03.06.2013

Rozhodně, pane Pottere nevím, jestli vám rozumím D: . Nepravděpodopné, že by jste ovládal PraElfštinu kterou já ano a taky ostatní jazyky. Raději se nad tím zamyslete.

Kornelius Láskorád | 15.05.2013

Vykouzlil jsem novou webovku- www.airachnida.webnode.cz
Určitě se koukněte!

rádce profesor

Fiil Black | 13.05.2013

tahle stranka je nejlepsi.

Záznamy: 1 - 10 ze 54
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>