Vítej ve škole čar a kouzel

Vítej na mé škole (webové stránce), zde se dozvíš spoustu zajímavích věcí ohledně magie a objevíš různé bytosti a to vše z filmové ságy Harryho Pottera. Dozvíš se o různých magických bytostech (např.:Kentaurech, Testrálech...), o umění souboje a o kouzelnických hůlkách. Také si můžeš vytvořit zajímavé jméno (např.:Lucius Potter, Minerva Jane Lastrengeová...). Kdyby jste si nevěděli rady, čekám na vás v ředitelně!

Ale dávej pozor, protože kouzla mohou být i zrádná!

Prosíme, na duskuzi choďte né na samotné ministerstvo, ale na Ministerská Diskuze.

Ředitel

Ředitelem této školy (webové stránky) a také ministrem kouzel jsem já Kornelius Láskorád. Kdyby jste měli jakýkoli dotaz tak mi pošlete vaši sovu na jméno mckuku@seznam.cz  .

PS:prosím vás, kdyby jste se rozhodli mi poslat sovu tak alespoň naznačte že se jedná o mého žáka a do jeké chodíte koleje. Děkuji za pochopení.

.Tu a tam, nikdo tu není a nebude

                                                Kornelius Láskorád

Dobrý den, zdravým Vás já Kornelius Láskorád Váš Ředitel a také ministr kouzel.

Můžete mi poslat sovu a napsat všechno o vás a vašich koníčcích a já Vám pošlu mou sovu a odepíšu jaká kolej by byla pro vás nejvhodnější.

Informace

Potřebujete poradit?

02.04.2013 20:06
Kdykoli potřebujete poradit stačí zajít za mnou do ředitelny a zeptat se (napsat). Chcete-li dosáhnout povíšení (získat nějaký titul) stačí mi poslat sovu a poprosit. Není-li na této stránce něco, co by podle vás tady mělo být tak mi pošlete sovu a uvidím co se dá dělat.

Přihláška do školy čar a kouzel

Chcete se stát čaromocným žákem?-Přihlaste se tím, že napíšete své kouzelnické jméno, vlastnosti atd.......... a pošlete mi sovu s tímto dopisem. :)

Anketa

Do jaké koleje by jste chtěli patřit?

Nebelvír (74)
54%

Mrzimor (11)
8%

Havraspár (31)
23%

Zmijozel (20)
15%

Celkový počet hlasů: 136

Novinky

Další ... a další nové weby! Neváhejte a vytvořte si také!

28.05.2013 15:33
Zdravím vás, vychází nové a nové weby které mužete navštívit! Mohl by sis take nejáký vytvořit na webnode-www.webnode.cz S pozdravem váš Ředitel atd..... Kornelius Láskorád

Nový web!

15.05.2013 20:37
Založil jsem si (vykouzlil) nový web www.airachnida.webnode.cz . Mohli by jste se podívat.                         Kornelius Láskorád

Terinka Mc'abrakadabra a její webové stránky

08.05.2013 10:07
https://terezakreckova.blogspot.cz/ Profesorka Mc'abrakadabra (Křečková) si založila velmi pěkné webové stránky a všechny vás na ně zve, tak neváhejte a podívejte se! PS:mocmocpovedený  

Lucy Worldová a její nový web!

01.05.2013 18:17
Paní profesorka Worldová (matannau) si založila nový-roztomilí web o překrásných morčátkách! Neváhejte a podívejte se www.krasna-morcata.webnode.cz           PS:pěkný web!

Konkurzi u konce!

20.04.2013 17:16
Konkurzi jsou u konce a máme spoustu novích profesorů! Komu to nevyšlo tak je mi líto (doopravdy!).

Konkurzi

05.04.2013 12:00
Milý návštěvníci (žáci), snad jste si namysleli že všechny předměty budu vyučovat sám! Pořádám konkurzi na profesory atd....... a jestli by jste měli zájem tak mi pošlete sovu a na  98% budete přijati. Konkurzi platí od 06.04. do 20.04.2013. Tak si pospěžte!

Škola čar a kouzel otevřena

03.04.2013 17:09
Dnes se škola poprvé otevřena naše-(moje)-škola a učení (kouzlení) může začít!